Robotické kosačky husqvarna pokosia
za vás

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER® zvládne pokosiť akúkoľvek záhradu, aj veľkú a členitú.

Gardena
Hunter
Hunter
Robotické kosačky

Či už chcete mať krásny anglický trávnik alebo športový, existuje niekoľko zásad, ktoré treba dodržiavať počas roka. Starostlivosť o trávnik spočíva v správnom výbere hnojiva, vertikutácii, zavlažovaní, v správnom a pravidelnom kosení. Robotická kosačka AUTOMOWER® Vám zmení pohľad na kosenie. Táto kosačka sa dokáže postarať o Váš trávnik úplne sama bez vašej pomoci, a to aj keď prší. Každodenné skracovanie trávnika po milimetroch a mulčovanie pokosenej trávy spôsobí, že Váš trávnik bude hustejší a zelenší.

Robotické kosačky Husqvarna AUTOMOWER® sú vybavené mnohými inteligentnými funkciami, ktoré riadia ich činnosť v rôznych situáciách. Kosačka dokáže prejsť aj úzkym priestorom, aby sa dostala na Vami požadované miesto. Nie sú pre ňu problémom ani svahovité a členité záhrady. Pri nízkom stave batérie sa vracia najkratšou cestou do nabíjacej stanice. AUTOMOWER® dokáže pracovať až 24 hodín denne, pričom pokosí až 5000 m2 trávnej plochy.

ŠTERÍ ČAS

ŠTERÍ ČAS

S kosačkou Husqvarna Automower® ušetríte hodiny času, ktorý môžete venovať iným aktivitám.

PRACUJE NEHLUČNE

PRACUJE NEHLUČNE

Kosačky Automower® sa pýšia najnižšou vnímanou hladinou hluku na trhu.

POKOSÍ VŠETKY ČASTI ZÁHRADY

POKOSÍ VŠETKY ČASTI ZÁHRADY

Navádzací kábel zaisťuje, aby sa kosačka Automower® dostala do odľahlých pracovných oblastí.

ZVLÁDNE KOSENIE STRMÝCH SVAHOV

ZVLÁDNE KOSENIE STRMÝCH SVAHOV

Kosačky Automower® zdolajú svahy so sklonom až 45 %, Automower® 435X AWD až do 70 %.

PRACUJE V DAŽDI

PRACUJE V
DAŽDI

Najdôležitejšie časti kosačky sú bezpečne chránené pred dažďom, prachom a ústrižkami trávy.

NABÍJA SA AUTOMATICKY

NABÍJA SA
AUTOMATICKY

Automaticky nájde cestu späť k nabíjacej stanici. Nabíja sa asi 60 minút a potom pokračuje v kosení – všetko bez akehokoľvek zásahu z vašej strany.

Inštalácia

Pri výbere správnej robotickej kosačky Husqvarna si nechajte poradiť priamo u Vás na záhrade.

Naši odborníci Vám poradia pri výbere správneho modelu pre Vašu záhradu, vysvetlia inštaláciu priamo u Vás doma. Po výbere správneho modelu stačí dohodnúť termín inštalácie. Samotná inštalácia robotickej kosačky Husqvarna Automower® našim servisným technikom trvá jeden deň. Inštalácia si vyžaduje skúsenosti a zručnosť, aby kosačka kosila čo najefektívnejšie. Naša firma sa inštalácii robotických kosačiek venuje od roku ..... Ponúkame Vám možnosť nainštalovať kosačku našimi odborníkmi. Po nainštalovaní Vám servisný technik vysvetlí všetky funkcie a vy si môžete užívať svoj trávnik bez starostí.

Robotické kosačky sa orientujú po trávniku pomocou ohraničujúceho kábla. Ten je aplikovaný vo vašej záhrade 5 cm pod povrchom. Nepreseknete ho ani pri prevzdušňovaní trávnika. Káblom sa presne ohraničí plocha, na ktorej má kosačka pracovať. Pri správnej inštalácii sa vyhne kvetinovým záhonom, stromom, múrikom a obíde aj bazén. Samotnú inštaláciu realizujeme strojovo. Ak je potrebné robotickú kosačku navádzať chodníkom, spevnenými plochami, všetky tieto problémy vieme vyriešiť.

Strojová inštalácia ohraničujucich a navádzacích káblov

Dohodnite si obhliadku

Napíšte nám

Zmerajte a zakreslite rozmery vašej záhrady. Môžete nám zaslať fotografie vašej záhrady, prípadne pôdorys.

Spoločne zvládneme každý projekt k vašej spokojnosti. Vaše návrhy alebo otázky smerujte k nám kedykoľvek. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Roboticke kosacky

Meno a priezvisko *
E-mailova adresa *
Správa *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
 

Servis

Našim zákazníkom poskytujeme servis s profesionálnym prístupom na najvyššej úrovni.

Nezabúdame ani na posezónny servis. V jesenných mesiacoch po dohode so zákazníkom vyzdvihneme kosačku priamo u Vás na záhrade. Pre robotické kosačky je dôležité, aby boli počas zimných mesiacov uschované, servisované a pripravené na novú sezónu. Na začiatku sezóny Vám kosačku vrátime plne pripravenú.

Servis