Automatický závlahový systém

Moderný automatický závlahový systém Vám prinesie úsporu času, optimalizuje spotrebu vody a vytvorí ideálne podmienky pre prosperujúcu záhradu.

Gardena
Hunter
automatický závlahový systém
Prejsť na produkty

Rozmýšľate nad automatickým závlahovým systémom? Zamyslite sa koľko času trávite pri polievaní trávnika a aký to má efekt. Ručným polievaním nikdy nepolejete rovnomerne celú plochu trávnika.

Pri dnešnom uponáhľanom životnom tempe svoj voľný čas po práci venujte rodine, deťom, záľubám, alebo len relaxujte v záhrade namiesto nekonečného “držania” hadice. Čo sa stane s vašim trávnikom ak odchádzate na dovolenku? Kto bude hodiny stáť a polievať namiesto vás?

Optimálny prísun vody počas celej vegetácie vášmu trávniku zabezpečí automatický závlahový systém. Počiatočné náklady za montáž závlahového systému sa rýchlo vrátia vďaka optimálnej distribúcii vody v závislosti na počasí. Prinesie úsporu nielen vášho času, ale ušetrí vám aj financie.

Najväčším komfortom je celoročná automatická prevádzka. Pomocou riadiacej jednotky sa dajú nastaviť rôzne časy spustenia závlahy a dĺžka polievania individuálne pre každú záhradu. Naprogramovanie ovládacej jednotky ako aj obsluha je jednoduchá a zvládne ju každý. Závlahu si viete spustiť aj manuálne. Dnešné moderné technológie zabezpečujú ovládať závlahu aj cez váš smartfon. Vďaka jednoduchej aplikácii viete ovládať a kontrolovať vašu závlahu kdekoľvek sa nachádzate. Riadiaca jednotka sa pripojí na vašu wifi sieť, a vy už máte vašu závlahu pod kontrolou.

Záhrada bude miestom pre odpočinok a relax. Váš trávnik, stromy, rastliny a kvety potrebujú pravidelné a správne zavlažovanie. GARDENA vám ponúka skvelé riešenia pre vašu záhradu. Môžete si vybrať zo širokej ponuky od kvapkovej závlahy Micro – Drip (kvapková závlaha), čerpacej techniky, a veľkého sortimentu zavlažovacích systémov. Na našej stránke nájdete všetko od značiek Gardena, Hunter.

REALIZÁCIA ZAVLAŽOVANIa
PROSPERUJÚCE RASTLINY
VIAC VOĽNÉHO ČASU
Zavlažovanie
Zavlažovanie
automatický závlahový systém

Každá záhrada potrebuje individuálny prístup. Polievať celú záhradu naraz nie je možné. Záhrada sa rozdelí na jednotlivé sekcie. Každá sekcia zavlažuje trávnatú plochu samostatne tak, aby bola záhrada zavlažená rovnomerne. Každá sekcia sa naprogramuje na určitú dĺžku polievania podľa použitých postrekovačov a polohy časti záhrady. Niektoré časti, ktoré sú v tieni potrebujú menej vody ako otvorené plochy, ktoré sú vystavené celodennému slnku. Závlahová dávka je tak presne stanovená, aby sa vodou zbytočne neplytvalo, alebo naopak, aby neboli nedostatočne zavlažené. Postrekovače sú rozmiestnené tak, aby dodávali vypočítané množstvo vody, ktoré je potrebné pre jednotlivé plochy. Tie sa umiestia do správnej výšky, aby nedošlo k ich poškodeniu pri používaní trávnika, pripadne pri kosení.

Ponúkame vám odborné poradenstvo u vás doma, návrh závlahy a kompletnú realizáciu zavlažovacieho systému

Realizácia zavlažovacieho systému

Výkopové práce realizujeme výkonným drážkovačom, ktorý po sebe nezanecháva zdeformovanú pôdu a vyfrézuje drážku širokú len 8 cm, ktorú potom zasypeme, zhutníme a upravíme do pôvodnej podoby. Na niektorých záhradách, kvôli ich členitosti sú potrebné ručné výkopové práce, ktoré vykonávame efektívne, tak aby sa trávnik narušil čo najmenej. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Navrhneme vám podľa vašich požiadaviek možnosti, ktoré sú realizovateľné. Nechajte celú realizáciu na odborníkov tak, aby vaša závlaha bola naozaj efektívna.

Odborné pordenstvo

Ak si chcete realizovať závlahu sami, radi Vám s tým pomôžeme a poradíme. Značka GARDENA ponúka širokú škálu postrekovačov a možností pre každý typ záhrady. Jednotlivé komponenty tejto značky sú prispôsobené tak, aby montáž bola čo najjednoduchšia. Kvalitné materiály a roky vývoja zabezpečujú 100% spoľahlivosť. Pri správnom návrhu a troche zručnosti to s touto značkou zvládnete. Poďme do toho spoločne.

+421 905 105 793 /Mgr. Martin Murga/

Napíšte nám

Zmerajte a zakreslite rozmery vašej záhrady. Nezabudnite označiť kde sa nachádza zdroj vody z ktorého chcete zavlažovať.
My vám vypracujeme projekt, rozmiestime postrekovače, vytvoríme zoznam komponentov, ktoré si potrebujete kúpiť na realizáciu vašej závlahy.
Spoločne zvládneme každý projekt k vašej spokojnosti. Vaše návrhy alebo otázky smerujte k nám kedykoľvek. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Zavlaha

Meno a priezvisko *
E-mailova adresa *
Rozloha zavlažovanej plochy
Zdroj vody
Správa *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov