Dajte zbohom obvodovým drôtom

Navimow sú inteligentné robotické kosačky, ktoré pre svoju prácu využívajú satelitnú technológiu. Odpadá tak nutnosť zložitého a pracného pokladania obvodových drôtov.

Robotické kosačky

Užite si bezdrôtovosť. Spárujte a ovládajte kosačku Navimow pomocou inteligentnej aplikácie Navimow. Len pár ťuknutiami nastavíte virtuálne ohraničenie, vyznačíte zakázané zóny a nastavíte kanály medzi zónami.

Ste pripravení na stále upravený a pekný trávnik? Efektívna a bezchybná údržba trávnika nespočíva len v jeho systematickom kosení. Po dokončení kosenia kosačka zmení smer kosenia, čo nielen dobre vyzerá, ale tiež to je prospešné pre kvalitu trávnika.

Žiadna prekážka ju už neprekvapí. Ako bonus kamera VisionFence umožňuje kosačkám Navimow proaktívne a plynule sa vyhýbať objektom. Kamera typu „rybie oko“ so 140stupňovým zorným poľom poskytuje široký rozsah detekcie a vstavané algoritmy AI rozlišujú trávu od iných bežných objektov.

Žiadne obvodové drôty

Žiadne obvodové drôty

Len pár ťuknutiami v aplikácii nastavíte virtuálne ohraničenie, vyznačíte zakázané zóny a nastavíte kanály medzi zónami.

Mapovanie pomocou AI

Mapovanie pomocou AI

Vďaka úplne novej funkcii Map Assist poháňaného umelou inteligenciou Navimow počas mapovania identifikuje okraje vášho trávnika a automaticky mapuje celú pracovnú oblasť.

Efektívna a bezchybná údržba trávnika

Efektívna a bezchybná údržba trávnika

Kosí váš trávnik systematicky, presne tak, ako chcete, inteligentne sa dobíja a pokračuje v kosení, kým nie je práca hotová.

Aplikácia Navimov - inteligentný asistent

Aplikácia Navimov - inteligentný asistent

Sofistikovaný systém aktualizácií zaručí, že Vaša kosačka Navimow bude stále aktuálna vrátane všetkých novo vydaných funkcií. Všetko jednoducho prostredníctvom OTA aktualizácií.

Systém proti krádeži

Majte svoj Navimow pod dohľadom a získajte upozornenie v prípade odcudzenia.

Dohodnite si obhliadku

Systém proti krádeži

Napíšte nám

Spoločne zvládneme každý projekt k vašej spokojnosti. Vaše návrhy alebo otázky smerujte k nám kedykoľvek. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Roboticke kosacky

Meno a priezvisko *
E-mailova adresa *
Správa *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
 

Servis

Našim zákazníkom poskytujeme servis s profesionálnym prístupom na najvyššej úrovni.

Nezabúdame ani na posezónny servis. V jesenných mesiacoch po dohode so zákazníkom vyzdvihneme kosačku priamo u Vás na záhrade. Pre robotické kosačky je dôležité, aby boli počas zimných mesiacov uschované, servisované a pripravené na novú sezónu. Na začiatku sezóny Vám kosačku vrátime plne pripravenú.

Servis